Jdi na obsah Jdi na menu
 


Totalitní Evropská unie aneb Martin Schulz – nácek či fašista?

22. 3. 2017

No pojďme se na to podívat. Máte zde video včetně vloženého obrazu, který tehdy poskytl Welt. Je krásné, že když Schulz byl nejostřejší došlo 2x (dvakrát) k technickému výpadku v přenosu právě Weltu. Zde musíme zmínit, že i „ŽIVÉ“ vysílání má bezpečnostní prodlevu cca 30 sekund a tak jde i do živého vysílání, chcete-li přímého přenosu, vždy zasáhnout při obraně ideologie EU.

„Teď vám ocituji větu, kterou považuji zaprvé za neakceptovatelnou a zadruhé za jasně trestuhodnou. Jde o větu kolegy Synadinose  k debatě mezi EU a Tureckem. Cituji: Jak napsali osmanští vědci, Turci jsou barbaři opovrhující Bohem, podvodníci a špinavci. Turek je jako pes, který si hraje na hrdinu, ale když má bojovat proti nepříteli, uteče. Jediná cesta, jak efektivně jednat s Turky, je pěst a rozhodnost.“

Tato věta jde podle Schulze jasně proti Jednacímu řádu Evropského parlamentu, jelikož jasně „směřuje proti základním zásadám EU“, rozohňoval se Schulz. Za tato slova se tehdejší předseda Evropského parlamentu dočkal hlasitého potlesku. Počkal, až odezní, a pokračoval.

„Tady došlo k překročení určité červené čáry a rezonuje tu rasismus. Já vám jasně říkám, se mnou ne!“ Rozhodl se proto navrhnout pro svého řeckého kolegu určité kárné opatření. Navrhl ho vyloučit z jednání. „O mém okamžitém opatření není možné diskutovat. Vyzývám vás, abyste opustil sál,“ udeřil budoucí možný německý kancléř.

 

 

Celé řádění německého diktátora si můžete i s českými titulky vychutnat v přiloženém videu.

To není samozřejmě ojedinělý případ u tohoto „politika“. Vzpomeňme na referendum o Brexitu.

„Předseda evropského parlamentu Martin Schulz už jasně řekl, že žádná další referenda se v Unii konat nebudou. Není sice jasné, co tím myslel, ale vyslal tím signál k uklidnění dovnitř Unie,“ řekl zpravodaj ČRo v Berlíně.

„A bude brát do svých zemí vetřelce, nebo Vám nedám dotace“,  toť parafráze na nedávné a stále ostřejší výroky pana Schulze na adresu jak České republiky, tak celé V4.

Nedávno polský časopis otiskl i tuto výstižnou titulku.

Takto vysoko skáče náš pes? Nee, to jen pan Schulz neovládl své emoce.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 13724
Měsíc: 830
Den: 25