Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tohle vám česká televize zamlčí !!!

29. 7. 2017

Tzv. odborníci a komentátoři předpovídali, že Anglii po Brexitu čeká velká pohroma, ale nic tomu nenasvědčuje, spíš naopak... V současné chvíli jsme svědky „Brexit Boomem“, tedy stěhování firem do Velké Británie, a dalších jevů, které svědčí o oživení ekonomiky.

Britská burza za posledních dvanáct měsíců trhá rekordy a zaznamenala dvacetiprocentní růst. Nadnárodní banky v Londýně přijímají nové zaměstnance.

V současné době velké společnosti stěhují své podnikatelské projekty do Velké Británie, jmenujme alespoň Amazon, BMW nebo Quorn. Je tedy zřejmé, že podnikatelé navzdory propagandě unijní byrokratů stále častěji investují na ostrovech.

Amazon otevřel nové sídlo v Londýně, které má zaměstnávat nejlepší odborníky z celého světa, a oznámil zahájení nové služby „Prime Video“. V souvislosti s tím má vzniknout 24 tisíc nových pracovních míst.

Také BMW, které mělo otevřít továrnu v Německu, se nakonec rozhodlo pro Anglii, konkrétně pro Oxford. „Oxford je nejlepším místem z pohledu ekonomické situace a obchodní perspektivy,“ uvedl mluvčí BMW.

Investovat ve Velké Británii chce také šéf vedené koncernu Quorn, který zdůraznil, že to platí „dokonce i v případě tvrdého Brexitu, kdy nepodaří dosáhnout obchodní dohody s EU“.

 

Zdroj: breitbart.com

Výsledek obrázku pro QuornVýsledek obrázku pro amazon logo

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 12960
Měsíc: 832
Den: 15