Jdi na obsah Jdi na menu
 


SYRSKÉ „REBELY“ K POUŽÍVÁNÍ CHEMICKÝCH ZBRANÍ CVIČIL PENTAGON

9. 4. 2017

Média Západního mainstreamu nejenže potvrdila, že Pentagon cvičil teroristy ve využití chemických zbraní, nýbrž dokonce přiznala existenci USA podporovaného plánu na provedení útoku chemickými zbraněmi v Sýrii, aby se z toho obvinil syrský prezident Asad.

V roce 2013 vydaly britské noviny Daily článek, kdy jeho internetová verze má nadpis:

USA podpořily plán na provedení útoku chemickými zbraněmi v Sýrii, aby z toho obvinili Asadův režim…. Tento článek byl o pár dnů později stažen.

Cachovou verzi tohoto článku lze nalézt ZDE.

Global Research hlásí:

Londýnský Daily Mail v roce 2013 potvrdily existenci anglo-amerického projektu schváleného Bílým domem (za pomoci Kataru) k vedení útoku chemickými zbraněmi v Sýrii s následným obviněním Bašára Asada.

Následující článek byl publikován na Mail Online a následně smazán. Všimněte si toho rozporuplného diskurzu: „Obama vyslal varování syrskému prezidentovi Bašáru Asadadovi,“ a „Bílý dům dal zelenou pro útok chemickými zbraněmi.“

Pentagon cvičí „rebely“ (čili teroristy Al Kaidy) k využití chemických zbraní

CNN obviňuje Bašára Asada ze zabíjení svých vlastních lidí, přičemž rovněž uznává, že „rebelové“ nejenže vlastní chemické zbraně, nýbrž že tyto „umírněné teroristy“ přidružené k Al Nusra cvičí v užití chemických zbraní specialisté najatí Pentagonem.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 12960
Měsíc: 832
Den: 15