Jdi na obsah Jdi na menu
 


Šlechtová lže: 12 Příběhů…

29. 3. 2018

slechtovalze

12 krátkých „příběhů“. Jednotlivosti nebo vzájemně propojené? To je už na každém. Lhostejností, neschopností logicky myslet, odmítáním faktů, politickou korektností, pseudo-humanitou, pletením si pravdy s názory se blížíme k bodu zlomu, odkud není již návratu (nekrvavou cestou). Západ Rubikon již překročil. Patříme na Západ? Vážně? Takže když Západ skočí do ohně, tak skočíme taky, abychom byli solidárně popáleni?

 

Související odkazy:
► Video o hnutí ANO: https://youtu.be/39s0LMTdXxw
► GRV – dostupné 1 a 2 díl:
1.díl: https://youtu.be/eYd_mhBA-jA
2.díl: https://youtu.be/AktAMDSernI
► Média a společnost – Propaganda na ČT – důkazy:
1.díl https://youtu.be/xrTUGlDnwao
2.díl https://youtu.be/W4OwJshhSOU
V popisech u těchto videí jsou odkazy na hlasování o tzv. vládní snaze prosadit referendum aj.
► Buďme aktivní – proti lhostejnosti – Petice proti zbraňové směrnici
https://youtu.be/7wFspDzBGas
► Rozhovor: Harald Schumann a Yanis Veroufakis
https://www.youtube.com/watch?v=qNItYoJhgmk

» Důležité! «
Pokud se ve videu objevuje několikrát Babiš, Šlechtová (oba ANO) neznamená to, že je to největší či jediné zlo v parlamentu. Poslechněte si pečlivě závěrečnou část “Pár slov na závěr…“ a věnujte prosím čas videodokumentům o GRV. Jak bylo uvedeno – jde o celospolečenskou propagandu z OSN. Základem videí je oficielní materiál MZV ČR pod jehož hlavičkou je tento proces aplikován. Přesah tohoto procesu jde dalece za rámec významu slova „vzdělání“! Více ve videích + opět v popisu u nich.

Propojte si následující #1 a #2; #3 už pak zapadne do mozaiky, čtvrtou částí by pak mohlo být GRV, které vychází z OSN – doloženo viz. videa o GRV. Věnujte jim pozornost, protože objasňují rozdíly mezi Východní a Západní společností. Pokud se na zavedení eura pracovalo 30 let (od 1969 Haag), není důvodu proč by se na jiném záměru nemohlo pracovat v obdobném či ještě delším časovém horizontu.
#1: ČSSD dlouhodobý program 2005 – prostudujte si obsah kapitoly 2.2.2 GLOBÁLNÍ VLÁDNUTÍ A MULTIKULTURNÍ ŘÁD
https://www.cssd.cz/ke-stazeni/volebni-programy/dlouhodoby-program-cssd-2005/

#2: Co je EU a jakými záměry je řízena:
“Rada EU každoročně přijímá priority EU v rámci OSN a Valného shromáždění OSN, a to se zřetelem na agendu OSN a globální otázky. Těmito prioritami se řídí činnost EU v následujícím roce.“
http://www.consilium.europa.eu/cs/policies/unga/
doporučuji prostudovat obsah – např.: Silnější globální správa a řízení
Vždy šlo o moc, peníze a vliv v celé historii lidstva.

#3: UNHCR (organizace OSN), EU a migrace + video https://youtu.be/srzg4mXLBPM
Proč EU nechrání vnější hranice? Pouze fabuluje společnost. Lidem je třeba ukázat, že se jako na oko o věci jedná, mezitím se připravují/vovali legální cesty pro migranty, video rozhovor s Junckerem:
https://youtu.be/f3ZZx4t8nfI

Než dojde na ochranu vnější hranice bude dřív zaveden Dublin IV / Global Compact a pak už ochrana vnější hranice nebude třeba… K tomu to směřuje od začátku. Jde o jeden velký podvod – jako už v historii kolikrát. Když půjdete do minulosti spojíte si arabské jaro, rozvrat muslimských zemí s importem demokracie atd.

Kolik lidí odevzdá hlas těm stranám, které se hrdě klaní modle US zbraní? Opravdu jsme tak hloupí, že nejsme schopni se ponaučit, že pro Západ jsme jen kolonií a zajímaví svojí polohou na mapě a to v čem a jak se tu žije je jim buřt?!

Každý příběh by vydal na samostatný dokument. A má svoji důležitost, nechci vytvářet žebříček důležitosti, nicméně – to, že Juncker plánuje cestu do Trieru k výročí 200 let od narození Marxe, není žádný výstřelek z dlouhé chvíle.

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 13724
Měsíc: 830
Den: 25