Jdi na obsah Jdi na menu
 


RT: Demokraté vypracovali plán na svržení Donalda Trumpa!

25. 2. 2017

   RT: Demokraté vypracovali plán na svržení Donalda Trumpa! 

Strategický akční plán, připravený Davidem Brockem, byl oznámen po zasedání členů Demokratické strany s investory. Autor programu tvrdí, že to umožní obžalobu (impeachment) Trumpa do roku 2020.

Hlavní zbraní demokratů musí být kritika chyb Trumpa. Proto se očekává, že se bude prezident pozorně sledovat a sloužit mají četné soudní spory s jeho obvinění ze zneužívání svého postavení.

„Mají v plánu vytvořit tým, který bude dohlížet na prezidentovy vztahy s vedoucími představiteli dalších zemí a sledovat každý krok nové vládou," uvedla RT.

The Nation: Mediální útoky na Trumpa jsou novým maccarthismem!

Dalším důležitým úkolem plánu opozice je nutnost odporovat tzv. dezinformacím konzervativních médií, podporující prezidenta. Kromě toho demokraté mají v úmyslu spolupracovat s Facebookem, které podle jejich kalkulů, pomůže zabránit šíření „nežádoucích" zpráv.

Mezi opatření navržená v plánu, je také ambiciozní záměr zakázat Trumpovi dávat rozhovory pro média po telefonu, s tím, že je musí dávat osobně, kdy je méně pravděpodobné, že se „vyhne odpovědi".

V konečném důsledku demokraté očekávají, že získají většinu v Senátu již v roce 2018, a poté zvýší vliv ve Sněmovně reprezentantů. To jim umožní přejít k dalšímu kroku - obžalobě prezidenta.
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 12960
Měsíc: 832
Den: 15