Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pořadatel festivalu Žižkovská noc napadl kapelu kvůli odznáčku

8. 4. 2017

Aby bylo jasno: nosit placku „islám v ČR nechceme“ je stejné jako nosit placku „komunismus v ČR nechceme“ nebo „nacismus v ČR nechceme“. Ideologie jsou a musejí být předmětem veřejné diskuse.

 

Jde o typický případ hate crime – útoku na základě názoru, pohlaví nebo rasy. Agresor si nepřipouští protiprávnost svého jednání, staví se nad zákon, je přesvědčen, že koná dobro. Jeho blud o vlastní nadřazenosti mu legitimizuje útoky vůči těm, kteří se od něj odlišují názorem, životním stylem nebo barvou pleti a cítí se oprávněn omezovat jejich základní práva.

 

Od verbálních útoků a šikany k útokům na lidi na ulici a k pogromům je jen kousek, protože princip je stejný. V Německu už tenhle ultralevicový teror provozuje ANTIFA vůči AfD. Včetně vytloukání oken, přepadení na ulici a podpalování aut. Takže to není úplně k smíchu.

 

Celá záležitost je v rukou právníka. Kapele nebyl vyplacen ani nasmlouvaný honorář za odehrané vystoupení. Doufejme, že podobné útoky bude řešit i kampaň ministerstva proti násilí z nenávisti Hate Free Culture, stejně jako šikanu homosexuálů, útoky na židy a cikány nebo strhávání šátků muslimkám. Násilí z nenávisti není v zájmu žádné společnosti. Ať už se nám jiný názor líbí nebo nelíbí.

 

 

Na diskusi je fascinující okamžitý nápor agresivních fanoušků ultralevice, kteří útoky obhajují, protože „nácek“ nemá žádná lidská práva … ať už tak označíte kohokoliv.

 

Nechyběly výzvy k násilí vůči lidem s odlišným názorem, požadavky na profesní i fyzickou likvidaci a zákazy vystupování.

 

Zkušený rocker, který zúčastněné agresivní diskutéry vyzýval k respektu a k toleranci k ostatním, byl sprostě napadán členem vedení Mladých Zelených, transgender bojovníkem za oboupohlavné koncovky/i a záchodky/i Ferynou.Nakonec musel smutně konstatovat, že tahle angažovaná letka smutně připomíná bolševické praktiky, které kdysi sám zažil od soudruhů z StB.

 

Co v diskusi navrhují mladí a progresivní bojovníci za krásný nový svět? Festival politické písně, povinné přehrávky a kontrolu kádrového profilu. Kdo se nepoučí z minulosti, je odsouzen ji opakovat. Kvalitní bolševické kádry bez historické paměti už bychom našli.

 

 

 

Zkráceno. Celý post i s diskusí zde:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10210835802882962&set=a.2098647877620.114077.1588087880&type=3

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

AToonfonotom - Measuring Blood Tension

9. 10. 2018 5:00

Poids est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre determination bat, il pompe le sang par vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-feminin-avis-entreprise/

 

 

Fotoalbum


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 12960
Měsíc: 832
Den: 15