Jdi na obsah Jdi na menu
 


Petice za trestní stíhání politiků

8. 9. 2017

frontex0_upObecné ohrožení podle §§ 272–273 trestního zákoníku je trestný čin, jehož se dopustí pachatel, který úmyslně (§ 272) nebo z nedbalosti (§ 273) vydá lidi v nebezpečí smrti nebo těžké újmy na zdraví nebo cizí majetek v nebezpečí škody velkého rozsahu tím, že způsobí požár nebo povodeň nebo škodlivý účinek výbušnin, plynu, elektřiny nebo jiných podobně nebezpečných látek nebo sil nebo se dopustí jiného podobného nebezpečného jednání (obecné nebezpečí), případně obecné nebezpečí zvýší anebo ztíží jeho odvrácení nebo zmírnění.

 

Naši politici a organizace podílející se na dovozu nelegálních imigrantů naplňují skutkovou podstatu tohoto činu. Zkušenosti z Francie, Německa a dalších evropských zemí  ukazují že nelegální imigranti jsou nebezpečím pro Českou republiku a její občany. Jak přímým tak budoucím. Politici kteří financují organizace dovážející a propagující imigraci a islámskou ideologii  vydávají lidi v nebezpečí smrti nebo těžké újmy na zdraví  a majetku a měli by být podle zákona trestně odpovědní.

Autor petice: Ivo Konečný -  Kontaktujte autora petice

Petici je možné podepsat zde: https://www.petice24.com/petice_za_trestni_stihani_politik_a_organizaci_podilejicich_se_na

zdroj:http://www.nwoo.org

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 13724
Měsíc: 830
Den: 25