Jdi na obsah Jdi na menu
 


Merkelová a uprchlíci.

24. 9. 2017

Je možné, že i ten rozhodování voličů ovlivní, neboť z něj vyplývá, že není jasné, na základě jaké normy vláda o přijetí několika stovek tisíc běženců rozhodla. Je dokonce podle všeho možné, že žádné příslušné usnesení ani neexistovalo, což by znamenalo, že úřady a policie měly uprchlíky odmítat. 


A právě z tohoto dokumentu jistě nemůže mít současná německá kancléřka Angela Merkelová klidné spaní, neboť již několik politických stran, například Svobodní demokraté, postkomunisté či AfD, se nechalo slyšet, že budou iniciovat vznik zvláštního vyšetřovacího výboru, jenž by všechny okolnosti tehdejšího rozhodnutí přezkoumal. 

Velkolepý mítink pak v závěru kampaně představili sociální demokraté. Vystoupila i skupina s hity od Tiny Turner nebo The Rolling Stones, lídr SPD Martin Schulz pochválil, že dobré, co bylo v posledních letech přijjato, prosadila jeho strana a zkritizoval kancléřku Angelu Merkelovou. Podle jeho slov taktizuje, odsouvá rozhodnutí a opakuje jejich návrhy. „Já nemohu za to, že kancléřka opakuje všechny naše návrhy. Pokud bych přišel s nápadem, aby nad tímto náměstím svítilo pořád slunce, tak jsem přesvědčený, že by řekla, že chtěla něco takového už dávno,“ uvedl šéf SPD podle Lidových novin.

Německo podle Schulze potřebuje probudit z letargie. Ve svém vystoupení pak Schulz také rozebral AfD, jejíž hlavní představitele označil jako „hrobaře demokracie“. Předvolební průzkumy této straně přisuzují druhé místo právě za sociálními demokraty a křesťanskými demokraty Angely Merkelové.

Výsledek obrázku pro angela

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 13724
Měsíc: 830
Den: 25