Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak se v EU brání islám

19. 2. 2017

Dnes v noci slovenská jednotka pro boj s organizovaným zločinem vtrhla do domu mladé ženy, zatkla jí a odvezla do Bratislavy. Důvod? Pomočila a spálila korán a video nahrála na YouTube. Případ navíc nabral na obrátkách až po hlášení aktivní právničky, která video objevila až několik měsíců po jeho uveřejnění.

O případu píšeme zde. Dívce hrozí údajně až šest let.

A teď do Německa! Palestinci, údajně za výkřiků proti Izraeli, hodili na synagogu ve Wupperpalu zápalnou láhev. Jen díky štěstí a včasnému zásahu celá nevyhořela. Mladíci dostali podmínku a veřejně prospěšné práce. Soud dokonce ani neprokázal, že Palestinci takto jednali s antisemitským úmyslem.

Nízký rozsudek potvrdil i soud vyšší instance. Psali jsme zde.

A hop do Velké Británie! Muž v Bristolu na mešitu naházel sendviče se slaninou. Před mešitou také s kamarády mával vlajkou s nápisem “žádné mešity”. Dostal jeden rok odnětí svobody za rasovou nenávist. Po pár měsících byl ve věznici zavražděn. Vězení je totiž plné muslimů a Brit před nimi nebyl vůbec chráněn.

Psali jsme zde.

Ještě připomeneme, že pro palestinské žháře nepřijela zásahovka, přestože byli ve skupině. Pro močící Slovenku se zapalovačem v ruce přijela elitní slovenská jednotka NAKA, obdoba české URNY.

To to nikomu ani trochu nepřijde divné a na hlavu? 

Nám ano! A proto jsme rádi, že se spolek Islám v ČR nechceme rozhodl pro odvetu. Na webu ivcrn.cz či na našem webu očekávejte bližší informace během víkendu….eu-islam-672x372.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 13724
Měsíc: 830
Den: 25