Jdi na obsah Jdi na menu
 


Graviola přírodní zabiják rakoviny

16. 7. 2017

 

Anona ostnitá je plod stromu graviola, a to je zázračný zabiják rakovinných buněk, 10 000 krát silnější než chemoterapie. A proč to nevíme? Jelikož některé velké korporace chtějí dostat zpět svoje peníze utracené za roky výzkumu při snaze vytvořit syntetickou verzi tohoto k prodeji.

Takže když to teď víte, můžete pomoci kamarádovi v nouzi, když mu to sdělíte, nebo se občas sami napít šťávy anony jako prevenci. Chuť není konec konců špatná.

Je to zcela přirozené a určitě to nemá žádné vedlejší účinky. Jestli máte místo, vypěstujte si jednu na své zahrádce. I ostatní části rostliny jsou užitečné. Až si příště dáte ovocný džus, řekněte si o anonu.

Kolik lidí zbytečně zemřelo, zatímco ten výrobce léčiv za miliardy dolarů toto tajemství zázračného stromu graviola skrýval?Jde o nízký strom zvaný graviola v brazilštině, guanaba ve španělštině a v angličtině má nevýrazné jménao „soursop“. (Graviola v češtině.)Plod hodně velký a nakysle sladká bílá dužina se buď rovnou jí anebo, co je běžnější, používá na výrobu ovocných nápojů, dření atd.

Hlavní zájem o tuto rostlinu budí její silný proti-rakovinný účinek. Ačkoliv je účinná proti mnoha zdravotním potížím, je to její proti-nádorový účinek, co budí největší zájem. Tato rostlina má prokázaný hojivý účinek při rakovině u všech typů onkologických onemocnění.

Kromě své hojivosti proti rakovině, má graviola široké spektrum antimikrobiálních působků, jak proti bakteriálním, tak i plísňovým infekcím, a zabírá i proti vnitřním parazitním červům, snižuje vysoký krevní tlak a používá se i při depresích, stresu a nervových poruchách.

Existuje-li jediný příklad, který dramaticky objasňuje, proč je pro Američany jako vy a já existence Institutu zdravotní vědy tak životně důležitá, tak jím je neuvěřitelný příběh za stromem Graviola…

Pravda je úžasně jednoduchá: Hluboko v amazonském deštném pralese roste strom, který by mohl doslova přinést revoluci do toho, co si vy, váš doktor i zbytek světa myslí o léčbě rakoviny a šancích na přežití. Budoucnost nikdy nevypadala slibněji.

Výzkumy ukazují, že pomocí výtažků z tohoto zázračného stromu nyní lze:

  • Udeřit proti nádorům bezpečně a účinně pomocí plně přírodní terapie, která nezpůsobuje extrémní nevolnosti, ztráty na váze a vypadávání vlasů.
  • Ochránit svůj imunitní systém a tak se vyhnout smrtelným infekcím.
  • Cítit se po léčebné kúře silnější a zdravější.
  • Posílit svou energii a zlepšit svůj náhled na život.

I zdroj těchto informací budí zrovna takový úžas: Pochází to od jednoho z největších amerických výrobců léčiv – th! e – ta rostlina prošla více než 20 laboratorními testy vedenými už od 70. let! To, co tyto testy odhalily, není vůbec chudé na omračující zjištění… U výtažku ze stromu se ukázalo, že:

  • Účinně útočí na zhoubné buňky 12 typů rakoviny a zabíjí je, včetně rakoviny tlustého střeva, prsu, prostaty, plic a slinivky…
  • O třech složkách je dokázáno, že jsou při zpomalování růstu rakovinných buněk 10 000 krát silnější než Adriamycin, běžně používané chemoterapeutické léčivo!
  • A co na víc, na rozdíl od chemoterapie složky extrahované ze stromu graviola selektivně pronásledují a zabíjí pouze rakovinné buňky. Nepoškozují zdravé buňky!

Úžasné protirakovinné vlastnosti stromu graviola byly rozsáhle studovány, tak proč jste o nich ještě neslyšeli? Když je extrakt z gravioly tak zázračný.

Jeden z největších výrobců léčiv za miliardy dolarů v Americe zahájil výzkum léčby rakoviny a jejich bádání se zaměřilo na graviolu, legendární hojivý strom z amazonského deštného pralesa.

RŮZNÉ ČÁSTI STROMU GRAVIOLA – VČETNĚ, KŮRY, LISTŮ, KOŘENŮ, PLODŮ A SEMEN Z PLODŮ UŽ PO STALETÍ VYUŽÍVALI DOMORODÍ INDIÁNŠTÍ MEDICINMANI! I JINÍ JIHOAMERIČANÉ K LÉČBĚ ONEMOCNĚNÍ SRDCE, ASTMATU, PROBLÉMŮ S JÁTRY A ARTRITIDY. I KDYŽ VYCHÁZELA S JEN MALÝCH ZADOKUMENTOVANÝCH VĚDECKÝCH DŮKAZŮ, SPOLEČNOST NALILA PENÍZE A ZDROJE DO TESTOVÁNÍ PROTIRAKOVINNÝCH VLASTNOSTÍ TOHOTO STROMU – A BYLI VÝSLEDKY ŠOKOVÁNI. GRAVIOLA SE UKÁZALA BÝT DYNAMEM ŽENOUCÍM HUBENÍ RAKOVINY.

Tím ale příběh gravioly téměř skončil.

Společnost má se stromem graviola jeden obrovský problém – je zcela přirozený, a tudíž podle federálního zákona jej nelze patentovat. Není žádný způsob, jak z něj vytěžit pořádný zisk.

Ukázalo se, že farmaceutická společnost téměř sedm let zkoušela syntetizovat dvě z nejsilnějších protirakovinných ingrediencí v graviole. Kdyby mohli izolovat a vyrobit člověkem stvořené klony toho, co činí graviolu tak mocnou, mohli by si to patentovat a dostat svoje prachy zpátky. Avšak narazili. Ten originál jednoduše nebyli schopni replikovat. Neexistoval tedy žádný způsob, jak by si mohli zisky ochránit, nebo i jen dostat zpět ty miliony, co nalili do výzkumu.

Jak se tak sen o ohromném profitu vypařoval, jejich testování gravioly se skřípěním vázlo až se zastavilo. A co hůř, společnost celý projekt založila do šanonu a rozhodla se zjištění svých výzkumů nezveřejnit.

Naštěstí tu byl však vědec z výzkumného týmu gravioly, jehož svědomí mu nedovolilo jen tak se dívat, jak se páchá taková ohavnost. Ač riskoval svou kariéru, kontaktoval společnost, která se věnuje sklizni léčivých rostlin z amazonského pralesa a pověděl jim to.

Když byly zprávami o graviole poplašeni i výzkumníci z Institutu zdravotní vědy ! začali pátrat po výzkumech, které se ohledně tohoto rakovinu hubícího stromu dělaly. Důkazy omračujících účinků gravioly a jejich šokujícího ukrývání se začaly valit rychle a zběsile…

… NÁRODNÍ INSTITUT RAKOVINY PROVEDL PRVNÍ VĚDECKÝ VÝZKUM V ROCE 1976. VÝSLEDKY PŘEDVEDLY, ŽE „LISTY A STONKY GRAVIOLY SE UKÁZALY JAKO ÚČINNÉ PŘI NAPADÁNÍ A NIČENÍ ZHOUBNÝCH BUNĚK.“ VÝSLEDKY PUBLIKOVANÉ VE VNITŘNÍ ZPRÁVĚ VŠAK NEVYSVĚTLITELNĚ NEBYLY NIKDY UVOLNĚNY PRO VEŘEJNOST…

… OD ROKU 1976 BYLO DOKÁZALO, ŽE GRAVIOLA JE ÚŽASNĚ MOCNÝ ZABIJÁK RAKOVINY 20 NEZÁVISLÝMI LABORATORNÍMI TESTY, OVŠEM AŽ DOSUD NEPROBĚHLY ŽÁDNÉ KLINICKÉ ZKOUŠKY S DVOJITÝM SLEPÝM TESTEM – COŽ JE TYPICKÝ BENCHMARK, JAKÝ MAINSTREAMOVÍ DOKTOŘI A ODBORNÉ ŽURNÁLY POUŽÍVAJÍ K POSOUZENÍ TERAPEUTICKÉ HODNOTY – TY TOTIŽ NEBYLY NIKDY INICIOVÁNY…

… STUDIE VYDANÁ V JOURNAL OF NATURAL PRODUCTS NÁSLEDNĚ PO NEDÁVNÉ STUDII PROVEDENÉ KATOLICKOU UNIVERSITOU JIŽNÍ KOREJE UVEDLA, ŽE U JEDNÉ CHEMIKÁLIE V GRAVIOLE ZJISTILI, ŽE VÝBĚROVĚ ZABÍJÍ BUŇKY RAKOVINY TLUSTÉHO STŘEVA „10 000 KRÁT VÍCE NEŽ (BĚŽNĚ POUŽÍVANÝ CHEMOTERAPEUTICKÝ LÉK) ANDRIAMYCIN…“

… TA NEJDŮLEŽITĚJŠÍ ČÁST ZPRÁVY KATOLICKÉ UNIVERSITY JIŽNÍ KOREJE JE O TOM, ŽE GRAVIOLA SE UKAZUJE, ŽE ÚTOČÍ SELEKTIVNĚ JEN NA RAKOVINNÉ BUŇKY A PONECHÁVÁ ZDRAVÉ BUŇKY NETKNUTÉ. TO JE ROZDÍL OPROTI CHEMOTERAPII, KTERÁ ÚTOČÍ BEZ ROZLIŠENÍ NA VŠECHNY AKTIVNĚ SE ROZMNOŽUJÍCÍ BUŇKY (JAKO BUŇKY ŽALUDKU A VLASŮ), ČÍMŽ ČASTO VYVOLÁVÁ NIČIVÉ VEDLEJŠÍ ÚČINKY NEVOLNOSTI A ZTRÁTY VLASŮ U PACIENTŮ S RAKOVINOU.

… STUDIE NA PURDUE UNIVERSITY NEDÁVNO ZJISTILA, ŽE LISTY ZE STROMU GRAVIOLA ZABÍJÍ BUŇKY U ŠESTI LINIÍ LIDSKÉ RAKOVINY A ZVLÁŠTĚ ÚČINNÉ JSOU PROTI RAKOVINÁM PROSTATY, SLINIVKY A PLIC…

Po sedmi letech bylo ticho konečně prolomenu a je tady.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 12960
Měsíc: 832
Den: 15