Jdi na obsah Jdi na menu
 


FBI: Pizzagate zatčení "hrozící" Ve Washingtonu Pedofil Ring Bust

19. 2. 2017
An FBI whistleblower has confirmed that 30 politicians and 40 other individuals are to be arrested in Washington D.C. and New York City in connection with the Pizzagate pedophile ring.Zasvěcených u Federálního úřadu pro vyšetřování FBI tvrdí, že právě dokončil (patnáct hodin 2.2.17) předkládá papírování ministerstva spravedlnosti v rámci přípravy na "Pizzagate" zatýkání, která začne, jakmile Jeff Sessions je potvrzen jako Generální prokurátor.

Pan Sessions byl informován o dalekosáhlé vyšetřování a vše důkazů před třemi týdny.

Vyšetřovatelé říkají, že držel soubory na vysoce postavených politiků po celá léta. Nicméně, oni nenašli konkrétní vedení až do listopadu 2016, kdy ve sledovaném tři podezřelé poté, co byli údajně chycen pomocí kódovaných jazyk internetového fóra vytvořené FBI k zachycení pedofilům.

Vyšetřování policie Pizzagate poté rozvětvená odtamtud, nakonec odkrytí spletitou síť trestného činu prosperující na chodbách Washington D. C je moci.

"Nikdy jsem se podílel na vyšetřování, který udržoval větvení v tolika nečekaných směrů," řekl.

Podle anonymního zasvěcených:

Informace byla nakonec předložena z FBI na DOJ dnes na 3 hod. Pan Sessions byla informována před 3 týdny, pokud jde o vyšetřování v plném rozsahu. Jakmile se předpokládá, že svou pozici, bude podepsána zatykače, a bude zatčen. To je také důvod, proč Demokratická strana ve Washingtonu byl boj zasedání hlas. Panika.

Kromě toho, počínaje pondělí nebo úterý příštího týdne, začnete začít vidět zatýkání jednotlivců. Přes 30 politici (mnohé z nich jsou známými jmény), a více než 40 dalších osob po celém DC, VA a také hrst v New Yorku. Někteří mohou z jejich sebe předtím, než jsou zadrženy, takže dávat pozor na to přes víkend, a budete vědět, že se nějakým způsobem.

Dítě pedofilie kroužek obchodování / pohlaví zatkne Kalifornie byla nesouvisí, alespoň žádný důkaz, přesto tvrdit, že to bylo. Možná se mýlím musí lidé začnou mluvit, nebo uzavírat dohody v této věci.

Ačkoli zasvěcených odmítl odhalit všechna jména na seznamu těch, které mají být zatčen FBI, oni ukazují, že demokrat a americký senátor, Chuck Ellis Schumer, byl jeden z názvů vysoce postavených, že bude zatčen, stejně jako senátor Tim Kaine a bývalý generální prokurátor Connecticut Richard Blumenthal.

Senátor Jeff Sessions by měla mít svou roli jako generální prokurátor potvrzeno Dále poté, co přežil svou první testovací patro hlasování ve čtvrtek, a to navzdory téměř každý demokrat v hlasování komory proti panu Sessions.

Demokratičtí předáci uvedlo, že jejich hlas nebyl vyjádření k samotnému panu Sessions, ale spíše na politiky, které se obával, že by sledoval na ministerstvu spravedlnosti, jak to je široce věřil, že Sessions přinese obvinění proti Hillary Clintonové.

Demokraté také tvrdí, že nejsou přesvědčeni, pan Sessions bude nezávislá kontrola na pana Trumpa.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 13724
Měsíc: 830
Den: 25